top of page

Jurgen Uldedaj, më 1 prill në ring “O2 Arena” në Londër


Talenti shqiptar, Jurgen Uldedaj, më 1 prill në ring “O2 Arena” në Londër


Jurgen Uldedaj më 1 Prill në O2 Arena Londër, një ndeshje e madhe e tij si një talent botëror me shpirt shqiptar. Jurgen Uldedaj me 15 ndeshje të fituara, pa asnjë humbje në karrierë, do të ngjitet përsëri në ring, “O2 Arena”, Londër.


Një përballje dinjitoze, në një mbrëmje të madhe organizuar nga “Matchroom boxing”, ku ndeshja kryesore është Joshua vs Franklin. Eventi do të jepet live në DAZN.

Gjatë konferencës së shtypit të zhvilluar ditën e sotme, Uldedaj shprehet se është i emocionuar dhe i gëzuar për këtë mundësi që i është dhënë dhe gjithashtu një kënaqësi që është pjesë e këtij eventi kaq të madh. Ndër të tjera, ai nënvizoi edhe se mezi pret ditën e shtunë për ndeshjen e radhës.

15 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page