top of page

Iku dhe një ditëNga Anila Toto


Iku dhe një ditë Nuk mbaj më asnjë kalendar sytë si yjet më nuk të ndrijnë e dimër bën acar!

Iku dhe kjo mbrëmje, ky vakt. Pa asnjê lot e dhembje, Sytë për gjumin kanë bërë ‘pakt’ me imazhin e një ëndrre...

Anila Toto

7 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page