top of page

Gëzuar Ditën e Librit!


// \\ / \\

// \\\ /// \\ // \\ \\ ///

// \\ // // \\ / \\ // \\ // \

Ti Unë

libra <♥> <♥> libra

librat. Librat. libra

librat. libra librash. libra

librat librari. librat. librat. librari

librat. librat. libër libër libra

librat. librat. libër librat. libër

librat. libër librash. librat. libër

librat. librat. librat. libër

libër libër libër

Ti libër Unë

libër

* DUHEMI MBI LIBRA

48 views34 comments

34 Comments


Perparim Hysi: Recprokisht, urime!

Like

Sulejman Tomcini: Urime e krijimtari te mbare!

Like

Pranvera Duli: Gezuar Diten e Librit Fatmir !

Like

Ildije Xhemali: Gëzuar! Shëndet dhe suksese në krijimtarinë letrare

Like

Kleri Balla: Shum fml fatmir dhe ty te lumshin duart pe rlibrat qe shkruan se krenohemi me ty se te kemi te zgjuarin e fisit ju pershendes nana kleri gezohem qe jeni mire mire

Like

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page