top of page

Fotografia e re zbulon se si do të duket stacioni i ri East Croydon


Fotografia e re zbulon se si do të duket stacioni i ri East Croydon

Publiku do të jetë në gjendje të japë mendimet e tij mbi planin nga e hëna


Udhëtarët e Croydon mezi presin zhvillimet e reja të planifikuara për stacionin East Croydon, të dizajnuar për të ndihmuar në lehtësimin e bllokimeve, si dhe për ta bërë zonën më të mirë të lidhur. Ndërsa na janë thënë planet për zhbllokimin e tufës në Trekëndëshin Selhurst dhe ndërtimin e gjurmëve shtesë, ne kurrë nuk kemi parë se si mund të duket në të vërtetë stacioni i rindërtuar - deri më tani.

Përshtypja e një artisti ka zbuluar se si do të duket stacioni i ri. Duket se është moderne, me shkëlqim dhe shumë funksionale.

Banorët dhe udhëtarët tani po inkurajohen të bëjnë fjalën e tyre në lidhje me planet, me një këshillim publik në internet që fillon të hënën, 1 qershor.

19 views0 comments

Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page