top of page

„Barchester Healthcare“ përgëzon me çmim shërbimi Suzi Bekaj


„Barchester Healthcare“ (Shtëpia e Kujdesit në Magnolia Court) përgëzon me çmim shërbimi Suzi Bekaj


Të gjithë në Magnolia Court dëshirojnë të përgëzojnë Syndys Bekaj (Suzi Bekaj) për marrjen e një çmimi shërbimi të gjatë për 10 vjet shërbim në Barchester Healthcare. Syndys është një anëtare e vlerësuar e ekipit tonë dhe ne dëshirojmë ta falënderojmë për punën e saj të palodhur dhe mbështetjen e vazhdueshme. Urime Syndys.

33 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page