top of page

Çifti bujar nga Croydon ka dhuruar kursimet e dasmës për stafin e NHS


Çifti bujar nga Croydon ka dhuruar kursimet e dasmës për stafin e NHS pasi anuluan ditën e tyre të madhe


Ata do të dërgojnë dhuratat në Spitalin Universitar Croydon


Një çift i detyruar të anulojë dasmën e tyre mes pandemisë së koronavirusit po dhurojnë dhuratat dhe kursimet e tyre të dasmës për të "ngritur shpirtrat" e stafit të NHS. Miqtë dhe familja ishin ftuar të fluturonin nga e gjithë bota për të festuar ditën e madhe të Shevaun dhe Steven të Shtunën (21 Mars). Çifti nga Purley kishte planifikuar të lidhte martesën në rrethin e Peak - ku ata shijuan së bashku festën e tyre të parë. Por pas disa javësh pasigurie në lidhje me atë nëse mund të shkonte përpara, evenimenti u ofroi atyre një shtyrje për më tej javën e kaluar.

22 views0 comments

Comments


Shkrimet e fundit

fjalaelireloadinggif.gif
bottom of page