Newsletter
Email:
Poll: Letërsia
Cili është lloji juaj i preferuar i letërsisë?
Home | POEZI | FEMËR FATLUME

FEMËR FATLUME

Font size: Decrease font Enlarge font
image FEMËR FATLUME

FEMËR FATLUME 

Je fatlume që u dashurove me mua, 
Me fat dhe më të madh që nuk jemi bashkë. 
Një jetë që vuaj... por vuajtje e një burri
Të ruan të bukur, 
Siç ishe vajzë!


Comments (0 posted):

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
0
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1
...
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1