Newsletter
Email:
Poll: Letërsia
Cili është lloji juaj i preferuar i letërsisë?
Home | POEZI | DEDIKUAR TY

DEDIKUAR TY

Font size: Decrease font Enlarge font
image Bedri Alimehmeti

Bedri Alimehmeti

DEDIKUAR TY

Je kaq e bukur o Zot!
Sa unë çdo ditë
prej pamjes tënde mrekullohem.
Dhe më vjen inat me veten,
që të të them sa e bukur je,
rrallë shumë rrallë kujtohem.

Comments (0 posted):

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
5.00
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1
...
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1