Newsletter
Email:
Poll: Letërsia
Cili është lloji juaj i preferuar i letërsisë?
Home | LAJME | Ndahet nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë një emër shumë i njohur jo vetëm për Tiranën. Perikli Dhales,

Ndahet nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë një emër shumë i njohur jo vetëm për Tiranën. Perikli Dhales,

Font size: Decrease font Enlarge font
image Ndahet nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë një emër shumë i njohur jo vetëm për Tiranën. Perikli Dhales,

Ndahet nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë një emër shumë i njohur jo vetëm për Tiranën. Perikli Dhales, futbollisti dhe kampioni i klubit Tirona, por dhe ish-Kryetar i PD njësia 8 ka ndërruar jetë, duke humbur betejën me sëmundjen.Një ndër ata që ka postuar lajmin e trishtë në rrjetet sociale është edhe Ervis Xhako, i cili njofton gjithë të njohurit se ceremonia mortore mbahet sot në orën 17:00, në varrezat e Tufinës.

Postimi

Miq! Ju njoftoi se, pas një sëmundje të rëndë dhe tepër akute u nda nga jeta, PERIKLI DHALES, futbollisti dhe kampioni i klubit Tirona, por dhe ish-Kryetar i PD njësia 8! Varrimi bëhet sot, e Enjte, ora 17:00 në varrezat e Tufinës. Ngushellime të sinqerta bashkëshortes së tij Donika dhe dy djemve Frenklit & Hertit! Të qoftë dheu i lehtë e u prehsh në paqe, Pere!

Comments (1 posted):

Dhimiter M. Xhoga(Guri Naimit D.) on 14/06/2018 12:49:48
avatar
Njerez si i ndeiri fotbollist sa NJERI si Perikli Dhalesi,nuk vdesin.
I perjetshem kujtimi tij.
Ngushellime familes sa dashamiresve.
Nga tej oqeani me dhimbie;
Mesuesi 82 vjecar pesionist.
Dh Xhoga.

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
0
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1
...
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1