Newsletter
Email:
Poll: Letërsia
Cili është lloji juaj i preferuar i letërsisë?
Home | KOMENTE | Gjeni diçiturën?!

Gjeni diçiturën?!

Font size: Decrease font Enlarge font
image Gjeni diçiturën?!

"Çfarë është e natyrshme është e bukur, dhe kur nuk je më, bëhesh një karikaturë".

Monica Belluci

"Kur shkruan një roman, një shkrimtar duhet të krijojë njerëz që jetojnë; njerëz jo karaktere. Karakteri është karikaturë".

Ernest Hemingway

Comments (0 posted):

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
0
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1
...
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1