Newsletter
Email:
Poll: Letërsia
Cili është lloji juaj i preferuar i letërsisë?
Home | KOMENTE | Revistës “Fjala e Lirë” , stafit , bashkëpunëtorëve dhe lexuesve të saj, në të katër anët e globit

Revistës “Fjala e Lirë” , stafit , bashkëpunëtorëve dhe lexuesve të saj, në të katër anët e globit

Font size: Decrease font Enlarge font
image Vilhelme e Fitim Haxhiraj

Revistës “Fjala e Lirë” , stafit , bashkëpunëtorëve dhe lexuesve të saj, në të katër anët e globit

Përshëndetje të dashur dhe të nderuar miq!

Familjarisht ju urojmë: Gëzuar Vitin e Ri 2018!

Qoftë vit i mbarë, me jetë e shëndet! Sjelltë begati, lumturi dhe suksese për Ju dhe familjen tuaj!

Pranoni këtë dhuratë modeste si shenjë miqësie dhe mirësie për gjithë shqiptarët!

 

                 Vilhelme e Fitim Haxhiraj

Comments (1 posted):

Guri naimit D. on 31/12/2017 23:20:29
avatar
Vihhelme e Fitim Haxhiraj(Vranari)
Nje urim zemre per vitin e ri 2018.
Nga Toronto
Guri Naimit D.

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
5.00
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1
...
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1