Newsletter
Email:
Poll: Fjala e Lire
Si ndiheni tek Fjala e Lire?
Home | KOMENTE | Lideri Basha viziton BM-në

Lideri Basha viziton BM-në

Font size: Decrease font Enlarge font
image Lulzim Basha

NJOFTIM I DEGËS SË PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË NË BRITANI TË MADHE.
Të nderuar vëllezër dhe motra, demokrate dhe demokratë, anëtarë të PD-së, dashamirës, aktivistë, intelektualë të të gjitha profesioneve, miq që ndani të njëtat pikëpamje për të mirën e demokracisë, ju njoftojmë se në datën 14 Dhjetor 2017, ora 18:00 në Universitetin Regent të Londrës, (Adresa: Inner Cir, London NW1 4NS; menjëherë pranë stacioneve të undergroundit Baker Street dhe Regent’s Park) Lideri i Opozitës shqiptare dhe Kryetar i PD të Shqipërisë, z Lulzim Basha do të organizojë një takim me komunitetin shqiptarë në Britani. Ky takim do të zhvillohet në kuadër të vizitës së z. Basha në Londër, me ftesë të Partisë Konservative të BM-së. Ky është një takim zyrtar dhe procedura kërkon që të gjithë pjesmarrësit të regjistrohen paraprakisht në linkun e meposhtëm online, për të siguruar një vend në këtë takim.
Ju lutemi regjistroni në menyrë të saktë emrin dhe mbiemerin tuaj dhe të dhënat që kërkohen, për arsye të sigurisë dhe të rregullave të pjesëmarrjes.
Ju faleminderit,
Kryetari i Degës së PD-së Britani e Madhe,
Av. Naim Hasani

 

Si duhet të rregjistroheni:

Duke klikuar në lidhjen e mëposhtme menjëherë ju hyni në faqen ku jepen të dhënat e aktivitetit. Në krahun e djathtë keni pikën: “Register” (Regjistrohu). Klikoni aty ku të krijohet mundësia e të dhënave tuaja me termin: ‘CHECKOUT’. Është falas. Jepni emrin e saktë, mbiemrin dhe emailin tuaj si konfirmin.  Dhe menjëherë ju jeni të rregjistruar falas që të jeni në takimin  me Liderin Basha. Bileta ju vjen automatikisht në e-mail 

Comments (2 posted):

Bahri Ferati on 09/12/2017 11:27:02
avatar
Pershendetje kush do qe te jeni jame nje simpatizan shume i falket i partise Demokratike vije nga nje zone shume e thell e repuplikes se shqiperise Kalaja E Dodes jame kane antare i pd atje kame kontribuare per partin demokratike po atje jame ne linder qe ne 1998 merem si manaxhere ne fushen e ndertimit per kompanite me pristgjoze ne londer dhe me qe krytari pd z Basha vika per nje vizit do ju kisha luter qe te me ndihmoni te merja pjese ne kete takim me respekt B.F
Shkelqim on 10/12/2017 13:59:24
avatar
Keni mundesi te ma nis adresan ne email edhe duhet te kemi ndonje bilete per te marre pjese

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
0
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1
...
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1