Newsletter
Email:
Poll: Letërsia
Cili është lloji juaj i preferuar i letërsisë?
Home | KOMENTE | Pak ndryshe… Mos Qeshni ju lutem!

Pak ndryshe… Mos Qeshni ju lutem!

Font size: Decrease font Enlarge font
image Dhe thonë pastaj se nuk lodhet për … shtetin…

Pak ndryshe… Mos Qeshni ju lutem!

 

E kishim dëgjuar ku po na shpie mushka, por “ku po na shpie pula?” si do duket sikur ta dëgjonim mirë?

 

 

Dhe thonë pastaj se nuk lodhet për … shtetin…

 

Blini, blini dhe ju një kal… dhe menjëherë do bëheni legjendar!

 

Po flet me të dërguarin special nga Lart…, për punën e popullit!

(F. T.)

Comments (1 posted):

kadri tarelli on 01/12/2017 21:24:11
avatar
Alegoti e fortë! Urime! Shumë herë fabula ka më shumë vlerë!
Miqësisht!
Kadri Tarelli
Durrës

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
5.00
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1
...
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1