Newsletter
Email:
Poll: Letërsia
Cili është lloji juaj i preferuar i letërsisë?
Home | KOMENTE | 28 DHE 29 NËNTORIT 2017! MOT MË SHUMË DHE MË MIRË!

28 DHE 29 NËNTORIT 2017! MOT MË SHUMË DHE MË MIRË!

Font size: Decrease font Enlarge font
image SOTIR ATHANASI

Dr.Fatmir TERZIU! 
JU PËRSHËNDES DHE JU UROJ T'I KALONI 
TË GËZUAR JU DHE FAMILJA JUAJ! 

F E S T A T  E : 

28 DHE 29 NËNTORIT 2017! 

MOT MË SHUMË DHE MË MIRË! 

GJIGANTI JUAJ MEDIATIK I KA SJELLË LETËRSISË SHQIPE VLERA TË PAMATËSHME  DHE QËNDRON NË ARISTOKRACINË E SAJ! 

SOTIR ATHANASI, 
ATHINË, 
27, NËNTOR, 2017!

Comments (1 posted):

Guri Naimit D(Dh Xh) on 08/12/2017 03:17:43
avatar
Ju lumte ajo mendie formuluar ate urim i nderuar Sotir Athanasi.
Fatmir Terziu-atdhetar mbi atdhetaret krijues! Miresi paste.
Guri Naimit D.

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
0
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1
...
Powered by Vivvo CMS v4.1.5.1